ROKADO TEGEN ZUID LIMBURG 2 OP HERHALING

Rokado en Zuid Limburg 2 zijn de 1e ronde in  KNSB klasse 2D van het seizoen 2019-2020 gestart met een 4-4 gelijkspel. Dit was dezelfde uitslag als vorig jaar toen ook beide teams tegen elkaar uitkwamen in de openingsronde.  Het team van de Limburgers was ten opzichte van vorig jaar flink gewijzigd, met ook een 3-tal jonge Duitsers in de gelederen.  Nadat Rex ons in een vooruitgespeelde partij op voorsprong had gezet, leek het in dorsphuis de Swaensvoet in Nieuw Beijerland  een makkelijke middag te gaan worden. Na een snelle winst van Han en remises van Matthias, Frank en Marco stonden we 3,5 – 1,5 voor. Limburg vocht echter terug via nederlagen voor Hans en Wilbert.   Evenals vorig jaar zou de beslissing vallen aan het bord van Leo. Na de tijdcontrole ging Leo duidelijk voor de winst maar tegenstander Marcel Winkels bleek hardnekkig tegenstand bieden. Na een slopend gevecht van meer dan 5 uur werd uiteindelijk tot remise besloten, waarmee de 4-4 een feit werd.
Op 2 november is de verre uitwedstrijd tegen Pionneke 1 te Roermond.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *